به وبسایت بهارزیست خوش آمدید

درباره ما

شرکت بهار زیست آزما پتلجوح زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران در زمینه تولید، واردات، صادرات، توزیع، تامین و خدمات پس از فروش فعالیت می کند. همچنین این شرکت در مرکز جوجه کشی دانشگاه خوارزمی قرار دارد. بهار زیست متخصص فناوری تشخیصی برای جامعه علوم زیستی است. ما پلت فرم کاملی برای تولید، تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت برای محصولات پزشکی داریم. محصولات عمده

تست لومین: کیت اندازه گیری آلودگی میکروارگانیسم ها
تست لومین یک آزمایش سریع برای ارزیابی سریع تمیزی سطوح یا نمونه های مایع از میکروارگانیسم های بیماری زا در مکان هایی مانند سیستم های Clean-In-Place (CIP) است. تست لومین از بیولومینسانس برای تشخیص باقیمانده آدنوزین تری فسفات (ATP) استفاده می کند. مولکول ATP در تمام سلول های زنده برای انتقال و ذخیره انرژی یافت می شود و می تواند به عنوان شاخص تمیزی سطح باشد. تست لومین عمدتاً در فعالیت های صنایع غذایی با هدف تبدیل، آماده سازی، نگهداری و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. علاوه بر این، تست Lumin داده های قابل اعتماد تری را در مورد استانداردهای تمیزی قابل اندازه گیری برای دستگاه های پزشکی و سطوح محیطی ارائه می دهد.

کاشفیار: تست چند داروی غربالگری عمومی
کاشفیار برای شناسایی احتمالی متامفتامین ها، آمفتامین ها، باربیتورات ها، XTC (MDMA)، اکسی کدون، هروئین، مسکالین، کوکائین/کراک، متاکوالون استفاده می شود. افدرین، متیل فنیدیت و مایع XTC (پایه MDMA).

صفحات کروماتوگرافی لایه نازک (TLC).
صفحات TLC از مخلوطی با استفاده از یک فاز ثابت نازک تشکیل شده اند که توسط یک پشتیبان بی اثر پشتیبانی می شود. صفحات TLC در کروماتوگرافی لایه نازک که یک تکنیک کروماتوگرافی است برای جداسازی اجزا استفاده می شود. تکنیک کروماتوگرافی لایه نازک دارای کاربردهای گسترده ای است که شامل داروسازی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و فیتوشیمی می شود.

کیت سم شناسی سوء مصرف چندگانه
کیت سم شناسی چندین داروی سوء مصرف، وجود مواد مخدر را در ادرار تشخیص می دهد. داروهای متعدد سوء مصرفی که می‌توان با این کیت شناسایی کرد عبارتند از: مورفین، کدئین، آمفتامین، متادامین، متادون، اکستازی، ترامادول و بوپرنورفین در ادرار انسان.

ظرف تیز
ظرف تیز برای ظروف دفع در مراکز بهداشتی درمانی استفاده می شود. ظروف تیز در طیف گسترده ای از اندازه و شکل موجود هستند.